Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia na stanowisku ...

Specjalista IT | Software Consultant [m|k]

Czeka na Ciebie praca pełna ciekawych wyzwań w naszym dziale obsługi klienta.

Opis stanowiska

  • Wsparcie techniczne związane z obsługą oprogramowania drogą telefoniczną, mailową oraz pomoc zdalna
  • Rejestracja zgłoszeń klientów, ich analiza oraz opracowywanie rozwiązań
  • Dokumentacja zgłoszeń serwisowych w naszym systemie
  • Kandydatom zainteresowanym wyjazdami służbowymi oferujemy dodatkowy system premiowania. Zadania w ramach pracy w trybie wyjazdowym obejmują:

  • Instalację oprogramowania u naszych klientów
  • Konfigurację oprogramowania u naszych klientów
  • Szkolenie klientów z zakresu obsługi naszego oprogramowania

Wymagania

  • Ukończone studia na kierunkach informatycznych lub logistycznych, bądź doświadczenie zawodowe w zakresie IT-Support | IT-Service Desk
  • Bardzo dobra znajomość IT
  • Biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • Zdolności analityczne i komunikacyjne
  • Dyspozycyjność w przypadku kandydatów zainteresowanych wyjazdami służbowymi

Oferujemy

  • Doświadczony, zaangażowany, międzynarodowy zespół specjalistów.
  • Stałą i stabilną pracę wraz z możliwościami rozwoju.
  • Indywidualny onboarding oraz mentoring na etapie wdrożenia.
  • "Work & Travel" - Możliwość tymczasowej pracy w jednym z naszych międzynarodowych oddziałów.
  • Atrakcyjne i nowocześnie urządzone miejsce pracy w innowacyjnej firmie w centrum Katowic.
  • Prywatna opieka medyczna LUXMED w wariancie kompleksowym.
  • Eventy firmowe/teamowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Owoce w pracy
  • Dofinansowany lunch
  • Możliwość wykupienia abonamentu na miejsce parkingowe w atrakcyjnej cenie

Rekrutacja

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie wymaganych dokumentów w języku angielskim z dopiskiem JOB-ID 650-1, oraz o podanie najwcześniejszego możliwego terminu podjęcia pracy.

Podanie o pracę powinno zawierać: list motywacyjny, CV oraz wszystkie istotne referencje, świadectwa i dyplomy.

Pytania dotyczące powyższej oferty pracy prosimy kierować w języku angielskim lub niemieckim na adres topjobs@soloplan.pl.

Dziękujemy!

DO IT WITH PASSION - WORKING AT SOLOPLAN!