Znajdź swoje miejsce w naszym przedsiębiorstwie ...

Programista aplikacji mobilnych [m|k]

Czekają na Ciebie indywidualnie dostosowane do Twoich umiejętności ciekawe zadania w naszym dziale programistycznym.

Opis stanowiska

  • Utrzymanie i rozwój naszych mobilnych aplikacji
  • Tworzenie nowych mobilnych rozwiązań
  • Rozszerzanie naszej architektury chmury (Microsoft Azure)
  • Kreowanie oraz tworzenie rozwiązań dla użytkownika końcowego

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, informatyczne
  • Doświadczenie w programowaniu urządzeń mobilnych – w idealnym przypadku za pomocą Xamarin forms
  • Znajomość języka C#/.NET, Javascript, Swift bądź Java
  • Doświadczenie w programowaniu obiektowym oraz Software Design Pattern
  • Wiedza podstawowa związana z serwisami webowymi
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności analityczne oraz dokładny i uporządkowany sposób pracy

Oferujemy

  • Dobre warunki finansowe
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Komfortowe stanowisko pracy, w samym centrum Katowic
  • Pakiet szkoleń, finansujemy certyfikaty Microsoft, kurs języka niemieckiego dla ainteresowanych
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Następne kroki

Prosimy o nadsyłanie aplikacji wraz z wszystkimi wymaganymi dokumentami oraz terminem najwcześniejszego podjęcia pracy w języku angielskim z dopiskiem JOB-ID 151-1.

Powstały pytania w nawiązaniu do tej oferty TopJob? Prosimy zatem o przesłanie zapytania na adres email topjobs@soloplan.pl (również w tym wypadku niezbędne jest podesłanie zapytania w języku niemieckim bądź angielskim).

Dziękujemy!

Zarezerwuj jeszcze dzisiaj swoje miejsce