Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia na stanowisku...

Programista aplikacji mobilnych [m|k]

Czeka na Ciebie praca pełna ciekawych wyzwań w naszym dziale rozwoju oprogramowania.

Opis stanowiska

  • Utrzymanie i rozwój naszych aplikacji mobilnych
  • Tworzenie nowych rozwiązań mobilnych
  • Rozwój naszej architektury w chmurze (Microsoft Azure)
  • Implementacja nowych rozwiązań dla użytkownika końcowego

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Doświadczenie w programowaniu urządzeń mobilnych – w idealnym przypadku za pomocą Xamarin forms
  • Znajomość języka C#/.NET, Javascript, Swift bądź Java
  • Doświadczenie w programowaniu obiektowym oraz Software Design Pattern
  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z serwisami webowymi
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności analityczne oraz dokładny i uporządkowany sposób pracy

Oferujemy

  • Bardzo dobre warunki finansowe
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Komfortowe stanowisko pracy w samym centrum Katowic
  • Pakiet szkoleń, finansujemy certyfikaty Microsoft, kurs języka niemieckiego dla zainteresowanych
  • Prywatną opiekę medyczną - wariant Complex grupy LUXMED
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Rekrutacja

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie wymaganych dokumentów w języku angielskim z dopiskiem JOB-ID 151-1, oraz o podanie najwcześniejszego możliwego terminu podjęcia pracy.

Podanie o pracę powinno zawierać: list motywacyjny, CV oraz wszystkie istotne referencje, świadectwa i dyplomy.

Pytania dotyczące powyższej oferty pracy prosimy kierować w języku angielskim lub niemieckim na adres topjobs@soloplan.pl.

Dziękujemy!

Nowe perspektywy? Soloplan na Twoją przyszłość!