Znajdź swoje miejsce w naszym przedsiębiorstwie ...

Programista aplikacji webowych [m|k]

Czekają na Ciebie indywidualnie dostosowane do Twoich umiejętności ciekawe zadania w naszym dziale programistycznym

Opis stanowiska

  • Tworzenie oraz rozwijanie aplikacji webowych
  • Tworzenie nowych funkcji w ramach aplikacji webowej CarLo exCHANGE

Wymagania

  • Ukończone studia informatyczne lub odpowiednie wyksztalcenie w branży IT
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych (mile widziane przy użyciu języka ASP.NET lub Angular)
  • Znajomość .NET z C# bądź Java
  • Znajomość Javascript
  • Wiedza z zakresu systemu kontroli wersji
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Sumienność
  • Elastyczność, własna inicjatywa, gotowość do działania

Oferujemy

  • Atrakcyjne i nowocześnie urządzone miejsce pracy w innowacyjnym przedsiębiorstwie w samym centrum Katowic
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowę o pracę na czas nieokreślony, kurs języka niemieckiego, pakiet szkoleń, certyfikaty Microsoft)
  • Pracę z najnowocześniejszymi technologiami

Następne kroki

Prosimy o nadsyłanie aplikacji wraz z wszystkimi wymaganymi dokumentami oraz terminem najwcześniejszego podjęcia pracy w języku angielskim z dopiskiem JOB-ID 152-1.

Powstały pytania w nawiązaniu do tej oferty TopJob? Prosimy zatem o przesłanie zapytania na adres email topjobs@soloplan.pl (również w tym wypadku niezbędne jest podesłanie zapytania w języku niemieckim bądź angielskim).

Dziękujemy!

Zarezerwuj jeszcze dzisiaj swoje miejsce