Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia na stanowisku...

Inside Sales Agent [m|k] part-time

Do Twoich zadań będzie należało wspieranie działu handlowego w zakresie kwalifikacji interesantów oraz klientów, jak również współpraca z kierownictwem naszej filii w zakresie działań handlowych. Praca odbywa się w niepełnym wymiarze godzin.

Zakres obowiązków

  • Analiza potencjalnych klientów
  • Telefoniczna kwalifikacja klientów na podstawie bazy teleadresowej celem ustalenia terminu spotkania z działem handlowym
  • Pielęgnowanie i aktualizacja bazy klientów oraz interesantów w systemie CRM
  • Wsparcie i bliska współpraca z pracownikami działu handlowego
  • Realizacja określonych działań handlowych w koordynacji z kierownictwem oddziału

Wymagania

  • Umiejętność nawiązywania i pielęgnacji kontaktów biznesowych
  • Zamiłowanie do prowadzenia rozmów telefonicznych
  • Biegła znajomość języka polskiego
  • Praca zespołowa
  • Mile widziana własna inicjatywa w działaniu
  • Znajomość języka niemieckiego będzie znaczącym atutem

Oferujemy

  • Doświadczony, zaangażowany, międzynarodowy zespół specjalistów.
  • Stałą i stabilną pracę wraz z możliwościami rozwoju.
  • Prowizja za pozyskanych nowych klientów
  • Indywidualny onboarding oraz mentoring na etapie wdrożenia.
  • "Work & Travel" - Możliwość tymczasowej pracy w jednym z naszych międzynarodowych oddziałów.
  • Atrakcyjne i nowocześnie urządzone miejsce pracy w innowacyjnej firmie w centrum Katowic.
  • Prywatna opieka medyczna LUXMED w wariancie kompleksowym.
  • Eventy firmowe/teamowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Owoce w pracy
  • Dofinansowany lunch
  • Możliwość wykupienia abonamentu na miejsce parkingowe w atrakcyjnej cenie

Rekrutacja

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie wymaganych dokumentów w języku angielskim z dopiskiem JOB-ID 551-1, oraz o podanie najwcześniejszego możliwego terminu podjęcia pracy.

Podanie o pracę powinno zawierać: list motywacyjny, CV oraz wszystkie istotne referencje, świadectwa i dyplomy.

Pytania dotyczące powyższej oferty pracy prosimy kierować w języku angielskim lub niemieckim na adres topjobs@soloplan.pl.

Dziękujemy!

DO IT WITH PASSION - WORKING AT SOLOPLAN!