Znajdź swoje miejsce w naszym przedsiębiorstwie ...

Telemarketer/-ka [m|k]

Czekają na Ciebie indywidualnie dostosowane do Twoich umiejętności ciekawe zadania w naszym dziale sprzedaży

Obowiązki

  • Telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami
  • Wyszukiwanie potencjalnych klientów firmy
  • Współpraca i wsparcie pracowników działu sprzedaży
  • Aktualizacja i dbałość o bazę klientów

Oferujemy

  • Czerpanie radości z kontaktu z klientem
  • Zamiłowanie do rozmów telefonicznych
  • Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego w mowie i piśmie
  • Własna inicjatywa i praca zespołowa
  • W ramach zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin, istnieje możliwość uzgodnienia z kierownikiem zespołu dowolnego tygodniowego czasu pracy - w godzinach pracy naszego biura.

    Następne kroki

    Prosimy o nadesłanie aplikacji podając swoje oczekiwania płacowe, termin rozpoczęcia pracy, aktualny okres wypowiedzenia oraz JOB-ID 551-1.

    Powstały pytania w nawiązaniu do tej oferty TopJob? Prosimy zatem o przesłanie zapytania na adres email topjobs@soloplan.pl (również w tym wypadku niezbędne jest podesłanie zapytania w języku niemieckim bądź angielskim).

    Dziękujemy!

Zarezerwuj jeszcze dzisiaj swoje miejsce