Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia na stanowisku...

Inside Sales Agent [m|k]

Do Twoich zadań będzie należało wspieranie działu handlowego w zakresie kwalifikacji interesantów oraz klientów, jak również współpraca z kierownictwem naszej filii w zakresie działań handlowych.

Zakres obowiązków

  • Analiza potencjalnych klientów
  • Telefoniczna kwalifikacja klientów na podstawie bazy teleadresowej celem ustalenia terminu spotkania z działem handlowym
  • Pielęgnowanie i aktualizacja bazy klientów oraz interesantów w systemie CRM
  • Wsparcie i bliska współpraca z pracownikami działu handlowego
  • Realizacja określonych działań handlowych w koordynacji z kierownictwem oddziału

Wymagania

  • Umiejętność nawiązywania i pielęgnacji kontaktów biznesowych
  • Zamiłowanie do prowadzenia rozmów telefonicznych
  • Biegła znajomość języka polskiego
  • Praca zespołowa
  • Mile widziana własna inicjatywa w działaniu
  • Znajomość języka niemieckiego będzie znaczącym atutem

Oferujemy

  • Atrakcyjne i nowocześnie urządzone miejsce pracy w samym centrum Katowic
  • Prywatną opiekę medyczną - wariant Complex grupy LUXMED
  • Owoce i pyszną kawę w pracy
  • Wspólne eventy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet szkoleń w centrali w Niemczech

    Ostateczna forma zatrudnienia oraz wymiar czasu pracy mogą zostać ustalone indywidualnie z kierownictwem biura.
  • Rekrutacja

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie wymaganych dokumentów w języku angielskim z dopiskiem JOB-ID 551-1, oraz o podanie najwcześniejszego możliwego terminu podjęcia pracy.

    Podanie o pracę powinno zawierać: list motywacyjny, CV oraz wszystkie istotne referencje, świadectwa i dyplomy.

    Pytania dotyczące powyższej oferty pracy prosimy kierować w języku angielskim lub niemieckim na adres topjobs@soloplan.pl.

    Dziękujemy!

Nowe perspektywy? Soloplan na Twoją przyszłość!