Znajdź swoje miejsce w naszym przedsiębiorstwie ...

Branch Manager Sales [m|k]

Po intensywnym szkoleniu podejmujesz obowiązki na stanowisku Branch Manager Sales w naszym polskim oddziale w Katowicach, przejmując odpowiedzialność za dalszy rozwój orientacji strategicznej na rynku sprzedaży. W ścisłej współpracy z zarządem określasz strategię sprzedaży na nadchodzące lata.

Opis stanowiska

  • Kontrola sprzedaży działu handlowego w Polsce
  • Opracowanie i realizacja kampanii sprzedażowych na rynku polskim
  • Optymalizacja definicji klienta docelowego na polskim rynku
  • Koordynacja zespołu sprzedawców oraz wsparcie regionalnych kierowników sprzedaży - również w obszarze operacyjnym
  • Wsparcie obsługi nowych oraz istniejących klientów
  • Udział w targach krajowych i międzynarodowych
  • Odpowiedzialność za podległy personel

Wymagania

  • Pierwsze doświadczenie zawodowe na porównywalnym stanowisku
  • Znajomość branży logistycznej będzie zaletą
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Doskonałe umiejętności komunikacji i prezentacji
  • Orientacja na klienta i cel
  • Determinacja i siła przebicia
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy

  • Atrakcyjne i nowocześnie urządzone miejsce pracy w innowacyjnym przedsiębiorstwie w samym centrum Katowic
  • Prywatna opieka medyczna wariant complex LUXMED
  • Owoce i pyszna kawa w pracy
  • Wspólne eventy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet szkoleń w centrali w Niemczech
  •  Samochód służbowy marki premium do prywatnego użytku, telefon komórkowy i laptop
  • Następne kroki

    Prosimy o nadesłanie aplikacji podając swoje oczekiwania płacowe, termin rozpoczęcia pracy, aktualny okres wypowiedzenia oraz JOB-ID 552-1.

    Powstały pytania w nawiązaniu do tej oferty TopJob? Prosimy zatem o przesłanie zapytania na adres email topjobs@soloplan.pl (również w tym wypadku niezbędne jest podesłanie zapytania w języku niemieckim bądź angielskim).

    Dziękujemy!

Zarezerwuj jeszcze dzisiaj swoje miejsce