Znajdź swoje miejsce w naszym przedsiębiorstwie ...

Praktyki studencka

Dołączając do naszego zespołu jako student kierunków logistycznych, informatycznych, ekonomicznych, zarządzania ruchem, ekonomii transportu, kartografii lub administracji biznesu – zyskasz praktyczny know-how dzięki naszym doświadczonym pracownikom oraz ich intensywnemu wsparciu. Przekonaj się, jakie zadania w zakresie rozwiązań IT oraz logistyki czekają na Ciebie w takich zespołach jak:

  • Development*
  • Quality Assurance
  • Serwis
  • Sprzedaż

*W ramach zespołu programistów oferujemy możliwość rozwoju naszego oprogramowania dla klientów projektowych. Cennej praktyki nabierzesz tworząc dla nich innowacyjne rozwiązania zarówno dla aplikacji desktopowych/webowych, jak i rozwiązań mobilnych. Kandydat na to stanowisko musi wykazać się dobrą znajomością technologii .NET (Windows Forms), C# lub Java. Liczymy także na samodzielność w realizacji poszczególnych zadań oraz umiejętność współpracy z innymi członkami zespołu.

Następne kroki

Prosimy o nadsyłanie aplikacji wraz z wszystkimi wymaganymi dokumentami oraz terminem najwcześniejszego podjęcia pracy w języku angielskim z dopiskiem JOB-ID 851-1.

Powstały pytania w nawiązaniu do tej oferty TopJob? Prosimy zatem o przesłanie zapytania na adres email topjobs@soloplan.pl (również w tym wypadku niezbędne jest podesłanie zapytania w języku niemieckim bądź angielskim).

Dziękujemy!

Zarezerwuj jeszcze dzisiaj swoje miejsce

Powrót do spisu Aplikacja online