Znajdź swoje miejsce w naszym przedsiębiorstwie ...

Junior IT-Consultant [m|k]

W ramach zarządzania projektami możesz liczyć na ciekawe zadania, które są indywidualnie dopasowane do Twoich możliwości.

Opis stanowiska

  • Wdrażanie i koordynacja projektów IT
  • Sprawdzanie wymagań klientów oraz dopasowywanie interfejsów, raportów, także bezpośrednio u klienta
  • Tworzenie głównych założeń projektu
  • Rozwijanie standardowych produktów CarLo
  • Współpraca z innymi działami oraz omawianie założeń projektów
  • Długofalowe wsparcie i doradztwo klientów

    Wymagania

    • Ukończone studia na kierunkach informatycznych lub logistycznych lub podobnych
    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość IT
    • Zdolności analityczne i zorganizowany system pracy
    • Komunikatywność oraz kompetencje tłumaczeniowe
    • Dobra organizacja
    • Pewność siebie
    • Dyspozycyjność w przypadku podróży służbowych
    • Oferujemy

      • Atrakcyjne i nowocześnie urządzone miejsce pracy w innowacyjnym przedsiębiorstwie w samym centrum Katowic
      • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
      • Prywatna opieka medyczna wariant komplex LUXMED
      • Pakiet szkoleń

      Następne kroki

      Prosimy o nadsyłanie aplikacji wraz z wszystkimi wymaganymi dokumentami oraz terminem najwcześniejszego podjęcia pracy w języku angielskim z dopiskiem JOB-ID 403-1.

      Powstały pytania w nawiązaniu do tej oferty TopJob? Prosimy zatem o przesłanie zapytania na adres email topjobs@soloplan.pl (również w tym wypadku niezbędne jest podesłanie zapytania w języku niemieckim bądź angielskim).

      Dziękujemy!

Zarezerwuj jeszcze dzisiaj swoje miejsce