Znajdź swoje miejsce w naszym przedsiębiorstwie ...

Programista Full Stack [m|k]

Czekają na Ciebie indywidualnie dostosowane do Twoich umiejętności ciekawe zadania w naszym dziale programistycznym

Zakres obowiązków

  •  Tworzenie nowoczesnych aplikacji w obszarze Frontend oraz Backend
  •  Ciągła optymalizacja aktualnych rozwiązań
  •   Rozwój istniejących funkcjonalności
  •   Implementacja nowych rozwiązań

Wymagania

  • Ukończone studia informatyczne, bądź odpowiednie doświadczenie zawodowe w obszarze IT
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
  • Znajomość ASP.NET, C# oraz SignalR
  • Znajomość Javascript oraz/lub Typescript i Angular
  • Doświadczenie w programowaniu obiektowym oraz w Software Design Pattern
  • Znajomość systemu kontroli wersji
  • Doświadczenie w środowisku kontenerowym, np. Docker
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Samodzielność i samodyscyplina

Oferujemy

  • Dobre warunki finansowe
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Komfortowe stanowisko pracy, w samym centrum Katowic
  • Pakiet szkoleń, finansujemy certyfikaty Microsoft, kurs języka niemieckiego dla zainteresowanych
  •  Prywatna opieka medyczna wariant koplex LUXMED
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Następne kroki

Prosimy o nadsyłanie aplikacji wraz z wszystkimi wymaganymi dokumentami oraz terminem najwcześniejszego podjęcia pracy w języku angielskim z dopiskiem JOB-ID 150-1.

Powstały pytania w nawiązaniu do tej oferty TopJob? Prosimy zatem o przesłanie zapytania na adres email topjobs@soloplan.pl (również w tym wypadku niezbędne jest podesłanie zapytania w języku niemieckim bądź angielskim).

Dziękujemy!

Zarezerwuj jeszcze dzisiaj swoje miejsce