Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia na stanowisku ...

Tester oprogramowania [m|k]

Czeka na Ciebie praca pełna ciekawych wyzwań w naszym dziale jakości oprogramowania.

Opis stanowiska

  • Tworzenie specyfikacji testowej
  • Funkcjonalne i niefunkcjonalne testy regresyjne
  • Testowanie i zatwierdzanie nowych rozwiązań
  • Analiza i zarządzanie błędami
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji dla użytkownika końcowego
  • Budowa i utrzymanie środowisk testowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne bądź pokrewne
  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w testowaniu oprogramowania
  • Dobra znajomość ralacyjnych baz danych, mile widziana znajomość Oracle
  • Mile widziane doświadczenie w automatyzacji testów
  • Mile widziana certyfikacja ISTQB
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość branży IT
  • Umiejętność dobrej ogranizacji czasu pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładny i uporządkowany sposób pracy

Rekrutacja

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie wymaganych dokumentów w języku angielskim z dopiskiem JOB-ID 350-1, oraz o podanie najwcześniejszego możliwego terminu podjęcia pracy.

Podanie o pracę powinno zawierać: list motywacyjny, CV oraz wszystkie istotne referencje, świadectwa i dyplomy.

Pytania dotyczące powyższej oferty pracy prosimy kierować w języku angielskim lub niemieckim na adres topjobs@soloplan.pl.

Dziękujemy!

Nowe perspektywy? Soloplan na Twoją przyszłość!