Znajdź swoje miejsce w naszym przedsiębiorstwie ...

Tester oprogramowania [m|k]

Czekają na Ciebie indywidualnie dostosowane do Twoich umiejętności ciekawe zadania w naszym dziale kontroli jakości

Opis stanowiska

  • Tworzenie specyfikacji testowej
  • Przeprowadzanie funkcjonalnych oraz niefunkcjonalnych testów regresyjnych
  • Testowane oraz zatwierdzanie nowych rozwiązań programowych
  • Analiza i zarządzanie błędami
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji dla użytkownika końcowego
  • Budowa i utrzymanie środowisk testowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, informatyczne bądź podobne
  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w testowaniu oprogramowania
  • Dobra znajomość ralacyjnych baz danych, mile widziana znajomość Oracle
  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu automatycznych testów
  • Mile widziana certyfikacja Tester ISTQB
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość branży IT
  • Umiejętność dobrej ogranizacji czasu pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładny i uporządkowany sposób pracy

Następne kroki

Prosimy o nadsyłanie aplikacji wraz z wszystkimi wymaganymi dokumentami oraz terminem najwcześniejszego podjęcia pracy w języku angielskim z dopiskiem JOB-ID 350-1.

Powstały pytania w nawiązaniu do tej oferty TopJob? Prosimy zatem o przesłanie zapytania na adres email topjobs@soloplan.pl (również w tym wypadku niezbędne jest podesłanie zapytania w języku niemieckim bądź angielskim).

Dziękujemy!

Zarezerwuj jeszcze dzisiaj swoje miejsce