Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia na stanowisku ...

Senior Software Engineer [m|k]

Czekają na Ciebie zróżnicowane i ambitne wyzwania w naszym dziale rozwoju oprogramowania.

Oprócz zadań w obszarze rozwoju oprogramowania, w dalszej perspektywie istnieje również możliwość objęcia odpowiedzialności personalnej za podległy zespół programistów.

Twoje obowiązki

  • Opracowywanie nowych funkcjonalności dla naszej szerokiej gamy produktów
  • Analiza i projektowanie specyfikacji technicznej pod kątem wymagań klienta

Twój profil

  • Ukończone studia informatyczne lub podobne w obszarze IT
  • Wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie wytwarzania oprogramowania
  • Bardzo dobra znajomość .NET i C#
  • Znajomość analizy i projektowania zorientowanego obiektowo oraz wzorców projektowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Opcjonalnie: znajomość języka niemieckiego
  • Oferujemy

    • Atrakcyjne i nowocześnie urządzone miejsce pracy w samym centrum Katowice
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Prywatną opiekę medyczną - wariant Complex grupy LUXMED
    • Pakiet szkoleń

    Następne kroki

    Prosimy o przesłanie kompletu dokumentów aplikacyjnych w języku angielskim do naszego zespołu HR, z podaniem oczekiwań płacowych, najwcześniejszego możliwego terminu rozpoczęcia pracy bądź aktualnie obowiązującego okresu wypowiedzenia. Kandydatury oznaczone identyfikatorem JOB-ID 153-1 można zgłaszać bezpośrednio za pośrednictwem naszego formularza lub mailowo na adres topjobs@soloplan.pl

    Twoja aplikacja powinna zawierać list motywacyjny, CV – najlepiej ze zdjęciem – oraz wszystkie istotne referencje (szkoła, studia, praca zawodowa).

    Pytania dotyczące powyższej oferty pracy prosimy kierować w języku angielskim na adres topjobs@soloplan.pl.

    Dziękujemy!

Nowe perspektywy? Soloplan na Twoją przyszłość!