Znajdź swoje miejsce w naszym przedsiębiorstwie ...

Asystent/ka kierownika oddziału [m|k]

 Jako asystent/ka wspierasz lokalnego Branch-Managera naszego oddziału w Katowicach we wszystkich działaniach organizacyjnych i administracyjnych. Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy również raportowanie ezpośrednio do kierownictwa w centrali firmy.

Zakres obowiązków

  • Koordynacja zapotrzebowań różnych działów
  • Wsparcie pracy działu sprzedaży, administracji i serwisu
  • Organizacja oraz planowanie wydarzeń
  • Przygotowywanie zestawień i raportów bezpośrednio dla kierownictwa firmy
  • Opracowywanie drobnych tłumaczeń

    Wymagania

  • Ukończone studia ekonomiczne lub podobne
  • Pierwsze doświadczenie zawodowe na porównywalnym stanowisku
  • Dobra / bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • Umiejętności organizacyjne
  • Odpowiedzialność
  • Komunikatywność
  • Oferujemy

  • Atrakcyjne i nowocześnie urządzone miejsce pracy w innowacyjnym przedsiębiorstwie w samym centrum Katowic
  • Owoce i pyszna kawa w pracy
  • Wspólne eventy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet szkoleń w centrali w Niemczech
  • Prywatna opieka medyczna wariant koplex LUXMED
  • Następne kroki

    Prosimy o nadesłanie aplikacji podając swoje oczekiwania płacowe, termin rozpoczęcia pracy, aktualny okres wypowiedzenia oraz JOB-ID 551-1.

    To, co nas wyróżnia to długotrwała oraz perspektywiczna współpraca w nowoczesnym środowisku pracy. Wszelkich informacji na temat Twoich możliwości rozwoju oraz atrakcyjnych warunków zatrudnienia udzielimy Ci podczas rozmowy kwalifi kacyjnej.

    Dziękujemy

Zarezerwuj jeszcze dzisiaj swoje miejsce