Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia na stanowisku...

Asystent/ka kierownika oddziału [m|k]

Jako asystent/ka wspierasz lokalnego Branch-Managera naszego oddziału w Katowicach we wszystkich działaniach organizacyjnych i administracyjnych. Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy również sporządzanie sprawozdań bezpośrednio dla kierownictwa w centrali firmy.

Zakres obowiązków

  • Koordynacja zapotrzebowań różnych działów
  • Wsparcie pracy działu sprzedaży, administracji i serwisu
  • Organizacja oraz planowanie wydarzeń
  • Przygotowywanie zestawień i raportów bezpośrednio dla kierownictwa firmy
  • Opracowywanie tłumaczeń

    Wymagania

  • Ukończone studia ekonomiczne lub podobne
  • Pierwsze doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Dobra / bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • Umiejętności organizacyjne
  • Odpowiedzialność
  • Komunikatywność
  • Oferujemy

  • Atrakcyjne i nowocześnie urządzone miejsce pracy w samym centrum Katowic
  • Owoce i pyszną kawę w pracy
  • Wspólne eventy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet szkoleń w centrali w Niemczech
  • Prywatną opiekę medyczną - wariant Complex grupy LUXMED
  • Rekrutacja

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie wymaganych dokumentów w języku angielskim z dopiskiem JOB-ID 551-1, oraz o podanie najwcześniejszego możliwego terminu podjęcia pracy.

    Podanie o pracę powinno zawierać: list motywacyjny, CV oraz wszystkie istotne referencje, świadectwa i dyplomy.

    Pytania dotyczące powyższej oferty pracy prosimy kierować w języku angielskim lub niemieckim na adres topjobs@soloplan.pl.

    Dziękujemy

Nowe perspektywy? Soloplan na Twoją przyszłość!