Znajdź swoje miejsce w naszym przedsiębiorstwie ...

Programista raportów biznesowych [m|k]

Czekają na Ciebie indywidualnie dostosowane do Twoich umiejętności ciekawe zadania w naszym dziale programistycznym

Opis stanowiska

  • Tworzenie i rozwój raportów z wykorzystaniem SAP Crystal Reports i SQL
  • Tworzenie i rozwój interfejsów do systemów zewnętrznych (XML, usługi sieciowe, formaty EDI, FlexText)
  • Tworzenie logiki bazy danych (SQL, PL / SQL) w oparciu o Oracle 12/19
  • Doradztwo i koordynacja pracy z działami zarządzania produktem, projektem oraz naszymi klientami
  • Przeprowadzanie szkoleń zdalnych lub w siedzibie klienta (opracowywanie raportów, interfejsy)

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe o profilu informatycznym lub pokrewnym
  • Preferowane pierwsze doświadczenie zawodowe w tworzeniu raportów
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz SQL
  • Znajomość XML, JSON, VBA itp.
  • Preferowana znajomość narzędzi do mapowania danych, takich jak Mapforce, Seeburger lub Lobster
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Niezależny, precyzyjny i uporządkowany sposób pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne i nowocześnie urządzone miejsce pracy w innowacyjnym przedsiębiorstwie w samym centrum Katowic
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pakiet szkoleń
  • Prywatna opieka medyczna wariant koplex LUXMED

Następne kroki

Prosimy o nadsyłanie aplikacji wraz z wszystkimi wymaganymi dokumentami oraz terminem najwcześniejszego podjęcia pracy w języku angielskim z dopiskiem JOB-ID 153-1.

Powstały pytania w nawiązaniu do tej oferty TopJob? Prosimy zatem o przesłanie zapytania na adres email topjobs@soloplan.pl (również w tym wypadku niezbędne jest podesłanie zapytania w języku niemieckim bądź angielskim).

Dziękujemy!

Zarezerwuj jeszcze dzisiaj swoje miejsce